Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme
Title Image

Wkładki ortopedyczne

Home  /  Ortopodologia  /  Wkładki ortopedyczne

Wkładki Ortopedyczne

W naszym gabinecie po przeprowadzeniu gruntownej diagnostyki oceniającej morfologie i funkcjonalności stopy stosujemy jako uzupełnienie terapii indywidualne wkładki termoplastyczne Vasyli Medical. Dobór i personalizacja wkładek odbywają się przez fizjoterapeutę. System wkładek Vasyli Medical to linia wkładek ortopedycznych stworzona przez australijską firmę Vasyli LLC. Wkładki te zostały zaprojektowane z myślą o poprawie zdrowia stóp i poprawie postawy pacjentów.

System Vasyli Medical składa się z kilku rodzajów wkładek, które są dostępne w różnych wersjach i rozmiarach, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Wkładki te mają za zadanie poprawić biomechanikę stóp, zmniejszyć ból i dyskomfort, a także poprawić równowagę i kontrolę ruchu.

Wkładki Vasyli Medical są wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają odpowiednie podparcie dla stóp i poprawiają równowagę ciała. Są one miękkie i elastyczne, co zapewnia komfort noszenia, a jednocześnie są wystarczająco sztywne, by zapewnić odpowiednie podparcie dla stóp.

W systemie Vasyli Medical można znaleźć wkładki dedykowane
dla różnych grup pacjentów, takie jak:

  • Dla pacjentów z płaskostopiem: Wkładki te mają za zadanie poprawić łuk stopy i zapobiegać nadmiernemu obciążeniu stóp.
  • Dla sportowców: Wkładki te są specjalnie zaprojektowane dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują dodatkowego wsparcia i amortyzacji.
  • Dla osób z problemem haluksów: wkładki te mają za zadanie zmniejszyć ból związany z haluksami, poprawić postawę stopy i zapobiegać dalszemu rozwojowi deformacji.
  • Dla osób z cukrzycą: Wkładki te są stworzone dla pacjentów z cukrzycą, którzy wymagają specjalnego wsparcia i ochrony przed urazami i owrzodzeniami stóp.

Vasyli Medical

Wkładki Vasyli Medical są wykorzystywane przez fizjoterapeutów i specjalistów od zdrowia stóp na całym świecie, aby pomóc pacjentom w poprawie stanu swoich stóp i ogólnego zdrowia. 

Bardzo ważną cechą wkładek Vasyli Medical jest ich modyfikowalność w trakcie terapii. Oceniając kondycję stopy na wizytach kontrolnych możemy zmieniać cechy wkładki w zależności od progresu lub też regresu stanu zdrowia stopy. Nasze stopy pod wpływem terapii zmieniają się z każdym tygodniem, więc wkładka także powinna ewoluować ze stanem pacjenta i to właśnie zapewnia system wkładek Vasyli Medical w połączeniu doświadczeniem fizjoterapeuty.  

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!